Nacházíte se: ECO-JURIS spol. s r.o. » Nemovitosti » Prodej novostavby RD 3+kk s terasou a garáží, ul. Pod Přejezdem, Stochov-Slovanka

Prodej novostavby RD 3+kk s terasou a garáží, ul. Pod Přejezdem, Stochov-Slovanka, Ev.č.: 00597

1
2
3
4
5
6
10

Kontaktujte makléře

JUDr. Ernest KosárJUDr. Ernest Kosár
+420 602 254 280
+420 312 243 882
[email protected]
ECO-JURIS spol. s r.o.ECO-JURIS spol. s r.o.
T. G. Masaryka 292
Kladno
+420 312 243 882
[email protected]
Cena9 490 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaPod Přejezdem 566, Stochov
OkresKladno
Velikost3 pokoje
Plocha užitná108 m²
Plocha pozemku801 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
B (113 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu samostatně stojícího přízemní rodinného domu 3+kk s garáží a terasou, v ul. Pod Přejezdem, Stochov - Slovanka.
Dispozice: obývací pokoj (zabudovaný krb) s kuchyňským koutem, dva pokoje, technická místnost, WC, koupelna, terasa, půda (možnost úložných prostor), garáž.
Vytápění řešeno tepelným čerpadlem, doplňkovým zdrojem jsou krbová kamna v obývacím pokoji.
Zastavěná plocha 125 m², užitná plocha 108 m², obestavěný prostor 520 m³, celková plocha pozemku 801 m².
Všechny použité materiály jsou vysoce kvalitní. Důraz je kladen na nízkou energetickou náročnost, kvalitní a moderní design a funkčnost detailů provedení.
Město Stochov - rodiště Svatého Václava, město s dlouholetou historií a rozmanitou zelení, nabízí několik pamětihodností - památný tisíciletý dub, který dle pověsti zasadila kněžna Ludmila při příležitosti narození knížete Václava - patrona České země, salonek T.G.Masaryka na zdejším vlakovém nádraží, kostel sv. Václava, aj.
Ve městě veškerá občanská vybavenost: školka, školy - základní i střední, pošta, dětský i praktický lékař, obchody (Tesco), restaurace, víceúčelová sportovní hala - čtyři bowlingové dráhy, dva squashové kurty, dvě tělocvičny, posilovna, vířivá vana a sauna, venkovní sportovní areál s in-line dráhou, tenisové kurty, sokolovna. Nově zrekonstruované náměstí s fontánou, městským úřadem, domem kultury, kinem, aj.
Výborné dopravní spojení do Prahy - 30 km, Kladna - 12 km, Rakovníka - 22 km. Nájezd na dálnici D6 Praha - Karlovy Vary vzdálen 2 km.
Možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Cena včetně veškerého právního servisu.

Soubory ke stažení