Nacházíte se: ECO-JURIS spol. s r.o. » Nemovitosti » Prodej, Pozemek 851 m² - Ostrov Maio, Kapverdy

Prodej, Pozemek 851 - Ostrov Maio, Kapverdy, Ev.č.: 00399

1 e
LUXUSNI STAVEBNI PARCELA V PRVNI RADE NA PLAZI PRAIA BAXONA
Náhled pozemky Maio (11)
pobřeží
Snímek obrazovky 2023-04-24 095814
5
PROJEKT LITTLE

Kontaktujte makléře

Ing. arch. Ivana KorbelováIng. arch. Ivana Korbelová
+420 730 575 150
[email protected]
IČ: 68440626
ECO-JURIS spol. s r.o.ECO-JURIS spol. s r.o.
T. G. Masaryka 292
Kladno
+420 312 243 882
[email protected]
Cena118 280 EUR
včetně právního servisu v ČR i na CV, provize, veškerých poplatků spojených s převodem nemovitosti, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOstrov Maio, Kapverdy
Plocha pozemku851 m²
ZástavbaRekreační
zobraz vybavení
Popis

Nabízím atraktivní investici v rozvíjející se turistické lokalitě Kapverdských ostrovů. Dvě stavební parcely k prodeji se nachází přímo v první řadě od moře u vesničky Morro na západním břehu závětrného ostrova Maio. Písečná pláž, oceán je převážně klidný, vhodné pro rodiny s dětmi.
Kapverdy: 6,5 hod letecky z Prahy, 350 dnů slunečných dní, teploty trvale 25 - 30 °C , čistý oceán. Žádné hurikány, zemětřesení, období dešťů či malárie. Demokraticky zvolená a stabilní vláda, zákony postavené na základech portugalského práva, rostoucí turistickou poptávka: lepší podnebí a více volných možností než blízké Kanárské ostrovy.
Maio je nejhezčí, relativně zelený ostrov a nyní se hojně investuje do jeho infrastruktury a rozvoje: je zpracován komplexní projekt " Little Africa" který si zakládá mj. na ochraně nedotčené endemické přírody a ekologické udržitelnosti turistického průmyslu . Byl dokončen nový přístav a momentálně se buduje mezinárodní letiště.
V nedalekém městě Porto Ingles jsou dostupné veškeré služby: letiště, přístav ( spojení do hlavního města Praia na sousedním ostrově Santiago) , obchody, zdravotní péče.
Velmi zajímavá investice do pozemku jako ochrana před inflací: buď pro osobní použití ( vlastní výstavba) , nebo pro zobchodování pozemku v dlouhodobějším horizontu za násobně vyšší cenu.
Více info Vám ráda sdělím osobně/ na telefonu, emailu.